به وب سایت حباب ها خوشامدید | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

درباره ما

  /  حباب ها
حباب ها متفاوت باشید

خدمات ما

خدمات ما در زمینه طراحی سایت ، ساخت اپلیکیشن های اندروید و نرم افزار می باشد ، همچنین در وب سایت حباب ها به آموزش های تخصصی نیز می پردازیم و محصولاتی دیجیتالی و با کیفیت تحویل کاربران عزیز حباب ها می دهیم.

زکات علم انتشار آن است

آن چه پیش روی شماست یک بخش از فعالیت های حباب ها می باشد ، یعنی وب سایت آموزشی حباب ها.

وب سایت آموزشی حباب ها با هدف تولید محتوای آموزشی با کیفیت و جامع قصد دارد که جوانان این سرزمین را از منابع آموزشی غنی سازد.

ما همواره در تلاشیم که با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان این مانع بزرگ ( تحریم ) را از جلوی جویندگان علم و دانش برداشته تا همه مشغول یادگرفتن و پیشرفت باشند…

اکثر آموزش های ما یعنی 90% آن ها رایگان بوده و آن 10% غیر رایگان جهت تأمین مخارج وب سایت و توسعه حباب ها می باشد.

فروش تمامی محصولات وب سایت ما که همه آن ها دانلودی می باشند در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وب سایت حباب ها همواره پیرو و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هست ، احترام به قوانین یکی از مهم ترین عناصر حباب ها می باشد.

حباب ها یعنی چه ؟

حباب ها اسمی هست که توسط مؤسس و بنیانگذار آن ( متین برونسی ) انتخاب شده به این معنی که هر علم و هر تخصص داخل یک حباب قرار دارد که مجموع آن ها حباب ها می شود !!!!

جدا از مطالب آموزشی خدمات دیگری هم ارائه می دهید ؟

تقریباً 99% مطالب و خدمات حباب ها آموزشی بوده و در چارچوب علم می باشد ، ولی جدا از آموزش خدمات دیگری هم میدهیم که آن ابزار های حباب ها نام دارد.

حباب ها در کنار آموزش های خود ابزار هایی هم مانند ابزار انتخاب رنگ ، ابزار تست آنلاین کد و… در اختیار شما عزیزان قرار داده است که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید.