به وب سایت حباب ها خوشامدید

فیلم آموزشی نصب وردپرس برروی ویندوز

  /  wordpress   /  وردپرس   /  آموزش نصب و اجرای وردپرس در ویندوز

آموزش نصب و اجرای وردپرس در ویندوز


برای دانلود آخرین نسخه وردپرس اینجا را کلیک کنید.

بسیار خب بعد از اینکه xampp رو نصب کردید باید اون رو طبق تصویر زیر اجرا کنید:

باید به آدرس زیر رفته و وب سایت وردپرسی خودتون رو داخل یک پوشه وارد کنید:

C:\xampp\htdocs

بعد از اون باید مرورگر خودتون رو اجرا کنید و به آدرس زیر برید:

http://localhost/

یادتون باشه که باید آخر URL بالا اسم پوشه ای که وب سایت وردپرسی خودتون رو داخلش نصب کردید وارد کنید تا وب سایت وردپرسی اجرا بشه.

مانند مثال زیر:

http://localhost/your-directory-name

سپس مراحل اولیه نصب وردپرس که خیلی ساده هست رو طی کنید تا به مرحله زیر برسید:

بسیار خب فعلاً کاری به این صفحه نداریم و میزاریم همینطوری باشه ، باید بریم داخل phpmyadmin و یک دیتابیس بسازیم ، برای رفتن به phpmyadmin به آدرس زیر برید:

http://localhost/phpmyadmin

بعد از اینکه دیتابیس خودتون رو ساختید باید نام پایگاه داده رو همون نام دیتابیس تون قرار بدید ، مابقی مقادیر رو بزارید به طور پیش فرض باشه نیازی به تغییرات اونا نیست.

بعد از انجام این مراحل وردپرس یکسری اطلاعات جهت ساخت حساب کاربری مدیر سایت و… از شما میخواد که اونارو باید تکمیل کنید… و در نهایت وبسایت وردپرسی شما راه خواهد شد به همین راحتی 🙂

جهت کسب اطلاعات و توضیحات بیشتر جهت نصب وردپرس برروی ویندوز با استفاده از XAMPP حتماً از فیلم آموزشی قرار داده شده در اینجا استفاده کنید.


مدیر حباب ها

متین برونسی مدیر و مؤسس حباب ها می باشد ، او علاقه مند به دنیای کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی است... از تخصص های او می توان به برنامه نویسی frontend و backend اشاره کرد (full stack developer)... او تجربیات زیادی در زبان های برنامه نویسی مختلف دارد... ، او گاهاً تجربیات خود را در قالب آموزش در وب سایت حباب ها منتشر می کند...

ارسال یک نظر