داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

ویژگی تصویر

Termux چیست ؟

  /  ترموکس   /  ترموکس چیست
بنر تبلیغاتی الف

ترموکس چیست ؟ Termux یک شبیه ساز ترمینال لینوکس ویژه اندروید می باشد که به طور مستقیم و بدون دسترسی root کار می کند.

امنیت بالا

با استفاده از سرویس گیرنده ssh از OpenSSH به سرورهای راه دور دسترسی پیدا کنید. Termux بسته های استاندارد را با تقلید دقیق ترمینال در یک راه حل زیبا با منبع آزاد ترکیب می کند.

نصب ابزار های کالی لینوکس

در محیط شبیه ساز ترمینال لینوکس ترموکس شما قادر به نصب و راه اندازی اکثر ابزار های کالی لینوکس هستید ، که می توانید اقدام به تست نفوذ بکنید.

پایتون در ترموکس

شما در محیط ترموکس قادر هستید تا زبان برنامه نویسی python را برای خود نصب کرده و اقدام به برنامه نویسی پایتون یا اجرای اسکریپت های خود کنید.

روبی در ترموکس

شما در ترموکس می توانید اقدام به نصب و راه اندازی زبان برنامه نویسی ruby کنید و برنامه ها و اسکریپت های خود را اجرا کنید.

نصب و راه اندازی termux

برای نصب ترموکس می توانید به صورت مستقیم از وب سایت termux.com این اپلیکیشن را دانلود کنید یا اینکه از Google Play آن را دانلود و نصب کنید.

چرا باید ترموکس را داشته باشیم ؟

ترموکس نقش یک اسلحه همراه رو بازی میکنه !!! و به شدت به متخصصان هک و امنیت توصیه میکنم که این ابزار رو در گوشی خود داشته باشند…

چون شما با استفاده از این ابزار می توانید اسکریپت های خود  را اجرا کرده یا حتی اقدام به نصب ابزار های کالی لینوکس جهت تست نفوذ بکنید.

خوده من به شخصه از این اپلیکیشن استفاده میکنم و بیشتر اوقات که به سیستمم دسترسی ندارم ، ترموکس کمک های زیادی به من میکنه !!!

termux چه نیاز هایی را برطرف میکند ؟

ترموکس چیست ؟ فکر میکنم پاسخ این سوال خودتون رو گرفتید و فکر میکنم تا الان هم متوجه شده اید که termux چه نیاز هایی رو برطرف میکنه ولی این پایان کار نیست !

حتماً پست ها و مقالات بعدی بابلز لرن در رابطه با termux رو مطالعه کنید تا با قدرت این app بیشتر آشنا بشید…

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خیر
بله
بنر تبلیغاتی ج