داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

درباره بابلز لرن

  /  درباره ما
دربارهمتفاوت باشید

بابلز لرن

ما خیلی راجب داشتن یک وب سایت آموزشی رویا پردازی می کردیم ، امروز اون رویا به واقعیت پیوسته و اون بابلز لرن هست.

درباره بابلز لرن

بابلز لرن یک وب سایت آموزشی چند منظوره هست که فعالیت خود را به طور جدی از سال 1400 شروع کرد ، هدف ما از تأسیس وب سایت بابلز لرن انتقال دانش فنی تخصصی در علوم مختلف کامپیوتر به افراد می باشد.

ما همواره تلاش می کنیم که با تولید محتوای آموزشی به تقویت منابع آموزشی زبان فارسی کمک کرده باشیم ، امیدواریم وب سایت بابلز لرن که خدمت گذار ایران هست بتواند با محتوا های آموزشی خود در حد توانش در ایران عزیزمان تأثیر گذار باشد و به آموزش افراد کمک کند.

بابلز لرن از زبان مدیر و بنیانگذار آن ، متین برونسی:

من هم مثل خیلی از افراد دیگه وقتی میخواستم کارم رو شروع کنم ، خیلی چیز ها رو نمیدونستم ، خیلی کار ها رو بلد نبودم ، خیلی از آموزش ها رو ندیده بودم ، و احساس میکردم که برای رشد و پیشرفت در کارم باید خیلی آموزش ببینم.

شروع کردم به تحقیق و سرچ کردن در گوگل ، ساعت ها مطالب آموزشی مختلف وب سایت هارو مطالعه می کردم و ذهن خودم رو پرورش می دادم ، من تمام موفقیت های امروزم رو مدیون وب سایت هایی هستم که ازشون کلی چیز یاد گرفتم !

اگر اون اشخاص اون محتوا های آموزشی رو تولید نمیکردن شاید منه متین برونسی الان در این جایگاه فعلی خودم نبودم ، پس همه چیزم رو مدیون آموزش هایی که دیدم میدونم.

انسان ها برای رشد و پیشرفت در حرفه و کارشون باید آموزش ببینند ، این یک قانون مهم هست ، تنها افرادی تو زندگی شون موفق هستند که آموزش دیده باشند و از تجربیات دیگران استفاده کرده باشند.

بخاطر همین احساس کردم وظیفه من هست تا با راه اندازی یک وب سایت آموزشی این مسیر رو ادامه بدم و به میلیون ها انسان دیگه در رشد و پیشرفت شخصی شون کمک کنم. من دوست دارم هرچی که بلدم رو به دیگران هم انتقال بدم ، همونطور افرادی که هرچی بلد بودن رو به من انتقال دادن تا من به این مرحله برسم پس تصمیم گرفتم با راه اندازی وب سایت بابلز لرن این کار رو انجام بدم.

متین برونسی | Matin Boronsi

آموزش ببینید ! شما برای پیشرفت و رشد در زندگی نیاز دارید تا آموزش ببینید ، من رمز موفقیت خودم رو در آموزش دیدن میبینم. ( متین برونسی )

بابلز لرن چه محتوایی تولید می کند ؟

ما در بابلز لرن محتوا های آموزشی در علوم مختلف کامپیوتر را تولید می کنیم ، اما بابلز لرن محدود به این رشته نمی شود و در تمام علوم مختلف دیگر از ریاضیات گرفته تا فلسفه و… محتوا های آموزشی تولید می کند.

آیا من هم می توانم در بابلز لرن محتوا تولید کنم ؟

بله ، بابلز لرن یک سیستم تولید محتوای بسیار مجهز و قوی دارد ، ما از افراد با سلیقه که محتوا های آموزشی با کیفیت تولید می کنند استفاده می کنیم و پذیرای آن ها هستیم.

بابلز لرن یعنی چی ؟

بابلز که معادل آن bubbles می باشد به معنی حباب ها است ، لرن که معادل آن learn می باشد به معنی آموزش است ، ما با این هدف واژه بابلز (حباب ها) را انتخاب کردیم زیرا هر علم و دانشی را که ارائه می دهیم داخل یک حباب مجزا در نظر میگیریم و جمع علوم مختلف در کنار هم می شود حباب ها (بابلز) و چون آن علوم را آموزش می دهیم اسم بابلز لرن را انتخاب کردیم.