ویژگی تصویر

درباره ما

دربارهخلاق باشید

بابلز لرن

بابلز لرن یک سیستم آموزشی آنلاین هست که به شما کمک می کند دسترسی راحت، سریع و آسان به منابع آموزشی و علمی داشته باشید.

هزاران وب سایت آموزشی در حال فعالیت و رقابت هستند و از همه مهم تر شاید هوش مصنوعی در بیشتر مواقع خیلی بهتر از هر وب سایت آموزشی دیگری، اطلاعات را در اختیار شما قرار بدهد و این یعنی کار ما به عنوان یک وب سایت آموزشی خیلی سخت و پیچیده خواهد بود زیرا رقابت کردن در این زمین بازی کار راحتی نیست. پس تصمیم گرفتیم خلاق و متفاوت باشیم!

بابلز لرن فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ به طور جدی شروع کرد، تمرکز ما روی ارائه محتوا های تخصصی در زمینه هایی همچون طراحی وب سایت، هوش مصنوعی، تست نفوذ، شبکه و سایر علوم مختلف کامپیوتر هست.

متین برونسی | Matin Boronsi

متین برونسی

بابلز لرن فقط یک وب سایت آموزشی نیست! اینجا ما یاد میگیریم که چطور فکر کنیم و چگونه ایده پردازی کنیم. همیشه تلاش کردیم که بهترین باشیم و بهترین آموزش ها را به مخاطبان مان ارائه بدهیم.
معنیمعنا و مفهوم

بابلز لرن

بابلز که معادل آن به انگلیسی bubbles می باشد به معنی حباب ها است، لرن که معادل آن به انگلیسی learn می باشد به معنی آموزش است، ما با این هدف واژه بابلز (حباب ها) را انتخاب کردیم زیرا هر علم و دانشی را که ارائه می دهیم داخل یک حباب مجزا در نظر میگیریم و جمع علوم مختلف در کنار هم می شود حباب ها (بابلز) و چون آن علوم را آموزش می دهیم اسم بابلز لرن را انتخاب کردیم.