داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

ویژگی تصویر

معرفی ابزار CSS Owl

  /  CSS   /  حذف CSS استفاده نشده

در این بخش به بررسی نحوه حذف CSS استفاده نشده از صفحه وب می پردازیم، برای اینکار از ابزار CSSOwl استفاده می کنیم، CSS Owl یک ابزار قدرتمند remove unused css است.

چگونه فایل های CSS را بهینه سازی کنیم ؟

قطعاً شما برای طراحی یک صفحه وب از زبان توصیفی CSS استفاده می کنید تا وب سایت شما از نظر ظاهری زیباتر باشد، همچنین شاید از کتابخانه های زیادی مانند Bootstrap, Bulma, Foundation و… استفاده می کنید.

همه این کتابخانه ها از حجم زیادی کد CSS تشکیل شده اند تا یکسری امکانات را در اختیار شما قرار بدهند، اما در بیشتر مواقع شما از تمام ظرفیت های این کتابخانه ها استفاده نمی کنید ولی مجبورید برای همان اندک استفاده ای که از این کتابخانه ها دارید تمام فایل های CSS این کتابخانه ها را به صفحه وب اضافه کنید.

ابزار قدرتمند CSSOwl به شما کمک می کند تا این مشکل را برطرف کنید، حتماً ویدیو قرار داده شده در ابتدای این پست را تماشا کنید تا بیشتر با نحوه حذف CSS های استفاده نشده و کار با ابزار CSS Owl آشنا شوید.

5/5 - (3 امتیاز)

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خیر
بله
 #نهج_البلاغه_بخوانیم

روانشناسى مردان ستمكار

و درود خدا بر او، فرمود: مردم ستمكار را سه نشان است: با سركشى به ما فوق خود ستم روا دارد، و به زيردستان خود با زور و چيرگى ستم مى كند، و ستمكاران را يارى مى دهد.

حکمت 350 نهج البلاغه

برای دسترسی به آموزش های بیشتر و ویدیو های من کلمات کلیدی متین برونسی را داخل گوگل جستجو کنید.