داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

ویژگی تصویر

حمله deauthentication در شبکه WiFi

  /  کالی لینوکس   /  حملات DoS روی WiFi
پخش ویدیو
برای تماشای این ویدیو ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در این آموزش قصد داریم نحوه انجام حملات DoS روی WiFi را بررسی کنیم ، این حمله با نام deauthentication شبکه های وای فای نیز شناخته می شود.

معرفی حمله deauthentication در شبکه WiFi

در این نوع حملات هکر با استفاده از ارسال بسته های تقلبی سمت Access Point سعی می کند شبکه WiFi را دچار اختلال کرده و دسترسی کاربران را از آن قطع کند. تا زمانی که این حملات ادامه داشته باشد دسترسی کاربران به شبکه وای فای ممکن نخواهد بود.

اهداف برای انجام این حملات

هکر ها می توانند اهداف مختلفی را دنبال کنند ، یک عده تنها با هدف ایجاد اختلال و قطع دسترسی کاربران به شبکه WiFi این کار را انجام می دهند و یک عده برای انجام هک پسورد وای فای.

چند درصد از مودم ها به حملات DoS آسیب پذیر هستند ؟

معمولاً به طور پیش فرض تمام مودم ها اگر تنظیمات امنیتی روی آنها تنظیم نشده باشد به این حملات آسیب پذیر هستند ، طبق بررسی های ما تقریباً 99 درصد شبکه های WiFi به این حملات آسیب پذیر هستند.

چگونه باید جلوی این حملات را بگیریم ؟

برخی از مودم ها تنظیماتی را برای اینطور مواقع در نظر گرفتن که با توجه به نوع و مدل مودم شما ممکن است متفاوت باشد ، شما می توانید با مراجعه به تنظیمات مودم خود و مطالعه دفترچه راهنمای آن ، نحوه انجام تنظیمات امنیتی آن را بررسی کنید.

نحوه انجام حملات DoS روی وای فای

آموزش نحوه انجام این حملات به طور کامل داخل ویدیو گفته شده است ولی با این حال به صورت متنی هم برای شما مطالب را قرار می دهیم.


این قسمت از محتوا مخفی شده است و فقط برای اعضای وب سایت قابل مشاهده می باشد، لطفاً با حساب کاربری وارد شوید.

5/5 - (59 امتیاز)

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

خیر
بله
 #نهج_البلاغه_بخوانیم

آفت دوستى

و درود خدا بر او، فرمود: وقتى مؤمن برادرش را به خشم آورد، به يقين از او جدا شده است.

سید رضى مى گويد: (حشمه و احشمه، يعنى او را به خشم آورد، برخى گفته اند، يعنى او را شرمنده ساخت و «احتشم» به معناى فراهم آوردن چنين حالتى است كه زمينه جدائى را پديد مى آورد).

اين آخرين قسمت از سخنان برگزيده امام، امير المؤمنين عليه السّلام است كه خداى را سپاس مى گويم تا مرا به اين گرد آورى سخنان پراكنده، و نزديك ساختن آنها به يكديگر در يك مجموعه، توفيق عنايت فرمود، در آغاز كار، برگ هاى سفيد در هر فصل قرار داديم تا به كلام تازه، يا تفسير جالبى كه رسيديم بر آن بيفزاييم، تا سخن پوشيده آشكار شود، و آنچه دست نايافتنى مى نمود به دست آيد. توفيق ما از خداست، و بر او توكّل مى كنيم، كه او ما را كفايت كننده و بهترين سرپرست است، و جمع آورى سخنان امام عليه السّلام در ماه رجب سال 400 هجرى انجام پذيرفت درود ما بر سيّد و مولاى ما حضرت محمّد صلّى اللّه عليه و آله و سلّم خاتم پيامبران، و هدايت كننده انسانها به بهترين راه ها، و بر اهل بيت پاك و ياران او باد كه ستارگان يقين اند.

حکمت 480 نهج البلاغه

برای دسترسی به آموزش های بیشتر و ویدیو های من کلمات کلیدی متین برونسی را داخل گوگل جستجو کنید.