داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

ساخت ربات اسپمر با پایتون

  /  امنیت   /  ساخت ربات اسپمر با پایتون
پخش ویدیو
برای تماشای این ویدیو ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در این آموزش به بررسی نحوه ساخت ربات اسپمر با پایتون پرداخته ایم و روش های مقابله با اسپم و هرزنامه ها را آموزش داده ایم ، مدت زمان ویدیو بالا 19 دقیقه می باشد که به طور کامل این مورد را بررسی کرده ایم. و شما یاد میگیرید برای هر وب سایت یک ربات اختصاصی اسپم اطلاعات طراحی کنید.

توجه: این آموزش تنها با هدف ارتقاء دانش برنامه نویسی و افزایش امنیت وب سایت ها منتشر شده است ، و شما می توانید وب سایت خود را در برابر این حملات ایمن کنید و با آنها مقابله کنید و همچنین نحوه انجام اسپم را یاد میگیرید.

اسپم چیست ؟

واژه اسپم به معنی هرزنامه می باشد اکثر وب سایت ها برای فیلد های ورودی و فرم های سایت که یکسری اطلاعات از کاربر می گیرند از کپچا های امنیتی یا توکن های یک بار مصرف امنیتی استفاده نمی کنند همین امر موجب شده تا این وب سایت ها نسبت به این حملات آسیب پذیر باشند.

هدف این حملات

در این نوع حملات هکر تلاش می کند با ربات ها حجم بسیار زیادی از اطلاعات تقلبی را سمت سرور ارسال کند و آن را دچار مشکل و اختلال کند.

چگونه جلوی اسپم را بگیریم ؟

برای جلوگیری از این نوع حملات باید برای فیلد های ورودی و فرم های وب سایت از کپچا های امنیتی و یا توکن های یک بار مصرف استفاده کنید.

نحوه ساخت ربات اسپم با پایتون

در این ویدیو ما نحوه پیاده سازی و اجرای این عملیات را به طور کامل آموزش داده ایم لطفاً ویدیو را کامل مشاهده کنید.

سورس پروژه

شما می توانید پایتون را روی سیستم عامل خود نصب کنید و با استفاده از سورس زیر عملیات اسپم را انجام بدهید ، همچنین داخل ویدیو نحوه استفاده از سورس کد ها کامل آموزش داده شده است:

| این بخش از محتوا فقط برای اعضای وب سایت قابل مشاهده می باشد، برای دسترسی اینجا را کلیک کنید.

5/5 - (31 امتیاز)
 #نهج_البلاغه_بخوانیم

روش گرفتن حق: نظر امام درباره خلافت

و درود خدا بر او، فرمود: ما را حقّى است اگر به ما داده شود، و گر نه بر پشت شتران سوار شويم و براى گرفتن آن برانيم هر چند شب روى به طول انجامد.(1)

(سید رضی می گوید: اين از سخنان لطيف و فصيح است، يعنى اگر حق ما را ندادند، خوار خواهيم شد و بايد بر ترك شتر سوار چون بنده بنشينيم).


  1. این کلمات را امام (ع) در روز شورا مطرح فرمود، که مردم داشتند با عثمان بیعت می کردند.
حکمت 22 نهج البلاغه

برای دسترسی به آموزش های بیشتر و ویدیو های من، کلمه کلیدی متین برونسی را داخل گوگل سرچ کنید.