داغ ترین ویدیو بابلز لرن : هک کلاس های مجازی توسط متین برونسی

ویژگی تصویر

آموزش ICDL

  /  آموزش ICDL
آموزشInternational Computer Driving License

ICDL

ICDL مخفف (International Computer Driving License) گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر است که به منظور ارتقای دانش عملی در مهارت های هفتگانه استفاده از کامپیوتر ارائه می شود.

Windows

سیستم عامل Windows

در این بخش به نحوه کار با سیستم عامل ویندوز پرداخته ایم، تمام موضوعات و سرفصل ها به گونه ای طراحی شده است که مخاطب بعد از یادگیری آنها می تواند به راحتی با هر نسخه از ویندوز کار بکند.

 

Word

نرم افزار Word

در این بخش یک ویدیو در رابطه با آموزش نرم افزار Word قرار داده ایم، این آموزش ویژه افرادی هست که می خواهند نرم افزار ورد (Word) را از صفر آموزش ببینند.

 

PowerPoint

نرم افزار PowerPoint

در این بخش یک ویدیو در رابطه با آموزش نرم افزار PowerPoint قرار داده ایم، این آموزش ویژه افرادی هست که می خواهند نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint) را از صفر آموزش ببینند.

 

Excel

نرم افزار Excel

در این بخش یک ویدیو در رابطه با آموزش نرم افزار Excel قرار داده ایم، این آموزش ویژه افرادی هست که می خواهند نرم افزار اکسل (Excel) را از صفر آموزش ببینند.

 

Internet

آموزش کار با اینترنت

در این بخش آموزش کار با اینترنت را در قالب یک ویدیو قرار داده ایم، تو این دوره آموزشی با انواع مرورگرها، جستجوی پیشرفته و سایر ابزارها و مفاهیم مرتبط با اینترنت آشنا خواهید شد.